Listopadová Jóga s Jájou!
Listopadová Jóga s Jájou!
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví  

Listopadová Jóga s Jájou!

číst dál

Už je tady zas! Jóga s Jájou, teda. Ne Adolf… A dáme si společně do těla! Navíc se můžete zúčastnit souteže s mojí milovanou Norskou módouKari Traa! Těšíte se? Já doufám, že jo. A že se pěkně a společně před Vánocema protáhnem. Určitě to v prosinci všichni oceníme, jak jsme v kondici na ty svátky pohody a klidu…

Pokud jste tu poprvé a neznáte moje sportovní výzvy, můžete zabrouzdat do starších ročníků a přečíst si o nich tady v odkazu. Anebo si přečtěte jen těhle pár řádků, kde vám hnedle vysvětlím, o co tady běží! :)

#jogasjajou startuje 1. listopadu a končí 30. listopadu 2019.

https://www.instagram.com/p/Ba4oFQqAD0k/

O čem je #jogasjajou?

O tom, najít si na sebe chvilku a uvolnit přitom nejen svoje tělo, ale taky mysl. Protáhnout se, zrelaxovat, zapomenout na stres a všechno, co ještě musíme „honem teď stihnout“. O hledání rovnováhy v našem zrychleným světě a disciplíně, která když se stane vaší rutinou, je to ten nejlepší zvyk, kterej si z týhle společný výzvy můžete odnýst!

Díky ambasadorství značky Kari Traa pro Českou republiku vám můžu nabídnout slevu 15% na jejich webu: www.forgirlsbygirls.cz při zadání slevového promokódu: ZASADNEZDRAVE15 v košíku.

Představte si svůj den: ranní budík, cestu do školy/práce strávenou v přeplněný MHD/v zácpě v autě, povinnosti a úkoly, který je potřeba splnit za určitou dobu, rodinný starosti, přípravu večeře, úkoly dětí… To všechno v našem životě vytváří každodenní tlak a stres, kterej vážně nestačí uvolňovat během (v lepším případě) 5 týdnů dovolený…

Jóga vás „donutí“ zastavit, uvolnit, zpevní vás a navíc u ní stejně jako u jakýhokoliv jinýho sportu vypnete. A záleží zase jen na vás, jak dlouho ji budete věnovat (doporučuju minimálně 15 minut ob den, ideálně denně).

Pravidla „hry“

Pokud umíte anglicky, koukněte na moji oblíbenou Adriene Louise. Já si vždycky vyberu nějakou její „A 30 Day Yoga Journey“ a každej den se snažím najít si na to chvilku. Pokud nemáte čas každej den, což je někdy fakt náročný, zkuste si vyšetřit čas ob den. Ale moc doporučuju se hecnout a dát si 30 denní challenge. Budete koukat, jak dobře se budete pak cejtit i proto, že budete mít radost, že jste si na sebe dokázali každej den vyšetřit čas! :)

Důležitá je pravidelnost, tělo si rádo zvyká na režim, a pak se na cvičení vyloženě těší nejen to, ale i vaše hlava. Už tenhle princip sám o sobě funguje jako úžasná relaxace!

Jestli rádi cvičíte ráno anebo večer, je na vás. Já většinou cvičím večer. Zklidní se mi po celým dni hlava a dobře se mi pak spí, ale každej to máme jinak.

Pokud vás Adriene nechytne anebo máte radši/hledáte cvičení v češtině, jukněte třeba k Rozálce Still on the way:

Cílem hry #jogasjajou je proto opravdu „jen“, najít si chvilku na jógu u sebe doma/venku… Kdekoliv. Denně anebo od den. Prima taky je, že díky těmhle videím kromě podložky a pohodlnýho oblečení vůbec nic jinýho nepotřebujete.

Abyste si v tom nepřipadali sami, víc vás to ke cvičení motivovalo a třeba i bavilo, nalaďte si na sítích IG Storeis @zasadnezdrave. Od 1. listopadu tam s váma budu sdílet svoje/i vaše cvičení, a když se přidáte a budete pod hashtagem #jogasjajou přidávat vlastní příběhy/posty, celou výzvu a komunitu nás všech to ohromě nakopne! :) Má to vždycky úžasnej efekt, když se vzájemně virtuálně propojíme a sdílíme cvičení, automaticky se tak všichni dohromady podpoříme a namotivujem!

Další SOUTĚŽ s Kari Traa a Natural Mallorca!

Kdo mě zná už dýl (ať už se mnou běhá nebo vaří) ví, že miluju norskou sportovní dámskou značku Kari Traa. Perfektně mi sedí, je veselá a barevná (což je dost podstatný :D) a hlavně funkční. Mám pro nordickej styl prostě slabost. V šatníku ji mám od tý doby, co jsme šli s Jarym před pěti lety koupit na veletrh v Letňanech novej stan, a odešli jsme – teda já – s růžovou bundičkou od Kari. Byla to láska na první pohled, co si budem. :)

https://www.instagram.com/p/B4Rqzjlnoek/

A tak mám radost, že mě zastoupení norský značky Kari Traa v Česku oslovila pro ambasadorství, a tak pro vás můžu teď domlouvat moc krásný ceny do svých sportovních výzev!

PS: Protože moji komunitu tvoří převážně ženy, věřím, že se pánové neurazí a případnou výhru rádi věnují svojí partnerce, manželce, milence, mamince, babičce, kamarádce, dceři… :)

Pravidla soutěže

Abych vás mohla obdarovat a bylo to celý zase takový hezky ucelený a i pro vás přínosný z hlediska tý motivace, vymyslela jsem to tentokrát takhle. Kdo se chce přidat jen tak, tak si s náma jóguje, jak je mu milý, a pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit soutěže a vyhrát 2000 Kč dárkovou poukázku na krásný oblečení od Kari Traa a sadu solného květu De Luxe jsou pravidla následující:

  • Přidejte na svůj Instagram/Facebook motivační fotku (jakoukoliv, nemusíte na ní být vy) s hashtagem: #jogasjajou s tím, že se chcete soutěže zúčastnit, abych věděla, kdo do toho s náma zase jdete, a třeba i s textem proč se chcete zúčastnit a co od toho očekáváte.
  • Můžete se přidat i v průběhu měsíce, když nechytnete hned první den. Stačí přidat první post s hashtagem.
  • Musíte odcvičit minimálně po dobu 15 dní alespoň 15 min jógy/den v měsíci listopadu (tzn. cvičit poctivě např. ob den, případně začít třeba až 5.11. ale mít 30.11. odcvičených 15 lekcí). Jestli si dáte 15 dní za sebou nebo si to libovolně rozdělíte do celého měsíce je na vás!
  • Na závěr výzvy přidejte příspěvek na svůj Instagram/Facebook s hashtagem: #jogasjajou, kde zhodnotíte, co vám výzva dala (vzala) a doložíte to odcvičenými dny (že jste odcvičili 15 „lekcí“ jógy během listopadu po minimálně 15 minutách/den).
  • Vyhodnocení soutěže proběhne 4. prosince 2019 formou losování na mých Instagram Stories.
  • Všech 6 vylosovaných, kteří splní podmínky soutěže – přidají dva veřejné příspěvky s hashtagy #jogasjajou na svoje sociální sítě a doloží (sepíšou mi to do závěrečného příspěvku a přidají např. fotky z aplikace/hodinek nebo odpřísahnou „na mou duši na psí uši“ – prostě si věříme, ne? :) Stejně ošidíte tak maximálně sami sebe…) 15 odcvičených lekcí po minimálně 15 min – budu kontaktovat i soukromou zprávou a obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 2000 Kč na nákup oblečení značky Kari Traa v Norské Módě v Praze/Litoměřicích a sadu solného květu De Luxe od firmy Natural Mallorca.
  • Účastnit soutěže se můžete i v případě, že máte soukromý IG profil. Jen mi pak pošlete printscreen obou příspěvků emailem nebo soukromou zprávou na Instagramu/Facebooku.

https://www.instagram.com/p/B4pWcW9HbuI/

Shrnutí pravidel soutěže: 2 veřejné posty na sociálních sítích s hashtagem #jogasjajou a 15 odcvičených „lekcí“ jógy (minimálně 15 min/lekce) k tomu. To je všechno, co od vás potřebuju, abych z vás pak mohla vylosovat 6 jogínek/jogínů, kteří obdrží výhru od značky Kari Traa.

Moc děkuju za spolupráci :) a těším se zítra na sítích –> Instagram @zasadnezdrave) a na jogamatce.

Namaste!<3

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!