#beham100sjajou
#beham100sjajou
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví  

#beham100sjajou

číst dál

Už je to tu zas! Od 1. září do 30. září se mnou můžete běhat, a udělat tak něco dobrýho pro sebe. Nemáme nastavený žádný nemožný cíle, protože nejdůležitější je, si ten čas strávenej pohybem, co? UŽÍT!

Pravidla výzvy jsou jednoduchý a jasný. Od 1. do 30. září se můžete zapojit každým svým uběhnutým kilometrem. A kdo za ten měsíc dá dohromady stovku, toho si napíšu na lísteček a 3. října ve 20:00 večer u mě na live streamu na Instagramu z vás 6 namátkově vylosuju, a za odměnu společně vyrazíme na vejlet do Sapy. Samozřejmě po společný dohodě dáme dohromady nějakej termín, kterej se bude hodit všem jako vloni. Berte to jako takovou motivaci navíc, protože cílem hry není vyhrát, ale zúčastnit se, v průběhu běhání se vzájemně podporovat, motivovat a hlavně se dobře bavit a udělat něco pro sebe!

Minulý výzvy a soutěže pro inspiraci si můžete projít tuhle:

Každý kilák se počítá!

Dnešních včerních 4,17 km se neslo v duchu: "Radši málo, než nic!" A kdybyste viděli ten závěrečnej táhlej krpál, měli byste z toho čísla vpravém dolním rohu na tváři stejně potutelně spokojenej úsměv jako mám teď já.? Jo a už se pekelně rychle stmívá!? A je to nádherný… Tady prostě dokonalý…! ?Ale dobíháním bez čelovky si člověk koleduje o vyvrtnutý oba kotníky a vypíchnutý aspoň jedno oko.?? Takže… Příště možná asi radši nic.? Jenže blbý je, že mě už občas ale tak "svrběj" nohy, že vysazením si zadělávám na pořádnej absťák.?? No, takže se už těším na tu svoji zítřejší dávku.?? A co vy, dneska??? #vzaribeham100sjajou #summeroffice #nikerun #nikecz #running #nikerunning #nature #beauty #sunset #hill #lovemylife #summeroffice #loveit #jsemjary?❤ #fujifilmcz #x100s

A post shared by Jana Králiková (@zasadnezdrave) on

A protože nejsem žádná saň, a vám to taky dělá radost, pro těhotný holky, a maminky s dětma zase platí, že když tu stovku svižně ujdou, můžou se taky zapojit!

Pravidla hry

Abychom tak nějak zhruba tušili, jak jsme každej na tom, a protože každej používáme různý aplikace na běhání, tak to společně budeme sdílet a měřit si následovně, víc v pravidlech níže. Já totiž třeba teď používám už jenom „workouts“ na Apple watch… často se ptáte, který mam, tak jsou to tyhle (38 mm).

Tak takhle JSTE VY úplně totálně NEJVÍC SKVĚLÝ! A všem vám tleskám!??❤️??❤️??❤️ Tohle je jenom zlomeček vašich běžeckejch úspěchů, který jste se mnou v září sdíleli skrze sociální sítě.??? Mám z vás vážně neskutečnou radost a děkuju, že mi to běhání děláte o ještě táááákhle moc hezčí!?? Doufám, že jsem nikoho nezapomněla u fotky označit, víc už mi to nedovolilo. A otázka za milión: Kdo se mnou budete běhat kilčo i v říjnu??? Jo, zase!?? Dneska si dávám regenerační voraz, ale pak už #vrijnubeham100sjajou!????? Těšim!??? PS: Kdo chcete běhat se mnou i v aplikaci, abyste jako viděli, že třeba nešvindluju…!???? Tak si stáhněte do mobilu Nike+ Run Club a přidejte si mě. Najdete mě tam jako zasadnezdrave.? #jstenejvicnelepsi !!! #vzaribeham100sjajou #dekuju #thankful #run #running #fun #nikerun #nikefun #nature #love #life #highfive #zasadnezdrave

A post shared by Jana Králiková (@zasadnezdrave) on

  • od 1. září do 30. září zkuste uběhnout 100 km. Je jedno, jak si to do celýho měsíce rozprostřete, důležitý je, abyste si ten pohyb užili, nepřetáhli se, a tak doporučuju dělat si i dny volný. Modří už vědí, který „šílenci“ jsou schopný dát to do 4 dnů (žejo, Honzí), a taky, že já k nim teda rozhodně nepatřím. :D
  • Není důležitý běhat na čas a hnát se stylem kilák pod 6 minut (nedej bože pod 5′). Neděláme tu nábor na sprintery, ani se nechystáme uběhnout Maraton… na to byste potřebovali řízenej trenink. Nám jde o to, se pobavit a pravidelně se hejbat. :)
  • Pokud jste zvyklý běhat míň, je to úplně v pořádku stejně tak, jestli jste zvyklý běhat víc. Běhejte a zapojte se, jak je vám milo.
  • Pro to, abych s váma mohla počítat do výzvy (a slosování o vejlet do Sapy), a abychom se společně vzájemně motivovali budu od vás potřebovat sem tam nějakej post na Instagramu s hashtagem #beham100sjajou. Nemusíte sdílet každej uběhnutej kilometr, dejte si klidně tři posty dohromady, ale ať to někde pevně visí, prosím, a nemizí mi to ve Stories, ptž to bohužel už v tom objemu lidí nestíhám… Tzn. klidně dělejte „Storíčka“, jak běháte a tagujte je stejně, mě to děsně baví, vás sledovat! :) Řechtám se u toho vždycky jak praštěná, navíc mě to taky motivuje, ale k těm sečtenejm kilometrům dávejte fotku do klasickýho Instagramovýho feedu, ať to tam zůstává, a já si to pak podle hashtagu dohledám, sečtu a zahrnu vás do slosování. DĚKUJU!
  • Jak budu mít nahlášený všechny, kteří uběhli 100 km v měsíci září (dám to dohromady asi 1. října), tak 3. října si dáme společně live stream u mě na Instagramu, a já tam 6 z vás vylosuju a vymyslíme termín výletu do Sapy.

Tak. Snad jsem na nic nezapomněla! Kdyby vás cokoliv zajímalo, piště do komentářů. Jinak se těším a běhu zdar! <3

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Probíhá tu diskuze! Píšeme si k tématu, mimo něj, cokoliv :)

  1. Super článek, kdy bude pokračování?)

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!