Březnová #jogasjajou
Březnová #jogasjajou
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví   Zdraví  

Březnová #jogasjajou

číst dál

To se má tak. Chtěla jsem si vyzkoušet 30denní jógovou výzvu mojí oblíbený Adriene Louise, a podělila jsem se o to s váma na Instagram Stories. No, a vy mě v tom nechcete nechat samotnou, což je úplně skvělý! A tak se chci o tuhle možnost podělit i s váma tady na webu. Kdybyste si chtěl někdo zajógovat s náma, čtěte dál!

Ale teda ten čas neskutečně letí! Dneska jsem si mimo jiný uvědomila, že letos na jaře to budou už čtyři (!?) roky, co jsme s holkama – s Péťou Špindlerovou a Gábi Obermannovou – uspořádaly první jarní Jóga víkend s váma! Už domlouváme letošní datum, máte radost? :) Než to ale dochystáme, mám tu pro vás tuhle cvičicí výzvu, ke který se můžete přidat a cvičit si ji doma se mnou, a hlavně teda s Adriene. Já s váma budu totiž zase sdílet svoje počínání a těším se, že se budeme zase hezky navzájem inspirovat a motivovat!

https://www.instagram.com/p/Ba4oFQqAD0k

Samozřejmě, kdo si dá v březnu #makamnasobesjajou anebo #beham100sjajou bez Jáji, tak se to taky počítá, akorát Jája pojede prostě 30 dní jógu s Adriene. :D

A proto pokud v březnu budete sportovat podle vlastní osy, a přesto se budete chtít vzájemně motivovat, ke svý libovolný pohybový aktivitě přidejte na Instagramu/Facebooku hashtag #makamnasobesjajou – ať už poběžíte, pojedete na kole nebo třeba vyrazíte s dětma na procházku. Já tenhle tag budu taky sledovat.

Yoga with Adriene

Je momentálně můj denní chléb – teda kromě těch reálných, co je teď furt peču a děsně se u nich vztekám, protože mi to pořád nejde! :D

Vyjma běhání je jóga teď moje asi nejoblíbenější pohybová aktivita a musím se vám přiznat, že k ní tíhnu tím spíš, čím divočejší je můj pracovní program. Jsem kolikrát už tak zrychlená, že spíš než běhání vyhledávám sporty, který tu moji energii zklidňujou. A jóga tak, i moje následný pokusy o meditaci (kdy většinu doby stejně furt přemejšlim, co jsem zase nestihla) a vlastně taky závěrečná klidová pozice mrtvoly (šavásana), u mě zase naprosto běžně přecházející v krátkej, ale vydatnej zimní spánek, je přesně ten soulad pohybů, ale zároveň taky zklidnění duše, těla i mysli, který vyžaduju a potřebuju úplně nejvíc.

No a tak jsem si řekla, že kromě trénování konkrétních Adrieniných jógových sestav, který pochopitelně opakuju proto, že mi nejdou, a tím možná zodpovím i všechny případný dotazy, jestli je tahle výzva i pro začátečníky – ano je, protože já jsem určitě ten největší celoživotní jógovej začátečník na celý planetě Zemi, zkusím její 30denní výzvu TRUE, kterou najdete tuhle:

A co to znamená?

Po dobu třiceti dnů tu na každý den najdete jedno video, podle kterýho si budete doma cvičit. Stejně jako já. A spolu to budeme sdílet pro motivaci všech zúčastněných (a samozřejmě to vůbec dělat nemusíte, to je jen na vás) na sociálních sítích. Respektive já to tak dělám. A hlavně právě proto, že vás to i kvůli tomu víc baví a víc se zapojujete. I když všichni víme, že to děláme především pro sebe, ta síla skupiny motivaci přirozeně hodně pomáhá. A taky soutěže a nějaký odměny… Ty ale bohužel teď nemám a nestíhám zařídit. V budoucnu to ale zase nějak vymyslím, nebojte se nic. ;)

Můj plán #jogasjajou

Aby to pro vás bylo přehledný, co možná nejjednodušší a aby vás to co nejvíc bavilo, budu s váma tu výzvu zase sdílet a motivovat vás svýma (ne)výkonama na sítích. Oficiální hashtag týhle výzvy na Instagramu (FB) i ve Stories proto bude: #jogasjajou. Aby mi nic neuteklo, můžete mě označovat @zasadnezdrave, a pokud na sobě budete s Jájou makat i třeba úplně jinak, klidně tagujte #makamnasobesjajou (více o „makací“ výzvě tady) anebo #beham100sjajou, to v případě, že si zkusíte za měsíc březen uběhnout 100 km (více o běhací výzvě z loňských let tuhle).

Těším se, že se vás zase zapojí co nejvíc a společně tak uděláme každý zase něco dobrýho a zdravýho sám/a pro sebe.

Józe zdar! Namasté.

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!