Březnová #jogasjajou
Březnová #jogasjajou
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví   Zdraví  

Březnová #jogasjajou

číst dál

To se má tak. Chtěla jsem si vyzkoušet 30denní jógovou výzvu mojí oblíbený Adriene Louise, a podělila jsem se o to s váma na Instagram Stories. No, a vy mě v tom nechcete nechat samotnou, což je úplně skvělý! A tak se chci o tuhle možnost podělit i s váma tady na webu. Kdybyste si chtěl někdo zajógovat s náma, čtěte dál!

Ale teda ten čas neskutečně letí! Dneska jsem si mimo jiný uvědomila, že letos na jaře to budou už čtyři (!?) roky, co jsme s holkama – s Péťou Špindlerovou a Gábi Obermannovou – uspořádaly první jarní Jóga víkend s váma! Už domlouváme letošní datum, máte radost? :) Než to ale dochystáme, mám tu pro vás tuhle cvičicí výzvu, ke který se můžete přidat a cvičit si ji doma se mnou, a hlavně teda s Adriene. Já s váma budu totiž zase sdílet svoje počínání a těším se, že se budeme zase hezky navzájem inspirovat a motivovat!

Nejlepší jsou prostě spontánní nápady!😄 1. listopadu STARTUJEME!❤️ Tak si namasírujte kejtičky, a ve středu měsíční výzvě s Jájou zdar – nazdar! Odkaz na soutěž a pravidla najdete u mně tady v odkazu v profilu.🤗😘 #uzjetotady #makamnasobesjajou11 #zasadnezdrave

A post shared by Jana Králiková (@zasadnezdrave) on

Samozřejmě, kdo si dá v březnu #makamnasobesjajou anebo #beham100sjajou bez Jáji, tak se to taky počítá, akorát Jája pojede prostě 30 dní jógu s Adriene. :D

A proto pokud v březnu budete sportovat podle vlastní osy, a přesto se budete chtít vzájemně motivovat, ke svý libovolný pohybový aktivitě přidejte na Instagramu/Facebooku hashtag #makamnasobesjajou – ať už poběžíte, pojedete na kole nebo třeba vyrazíte s dětma na procházku. Já tenhle tag budu taky sledovat.

Yoga with Adriene

Je momentálně můj denní chléb – teda kromě těch reálných, co je teď furt peču a děsně se u nich vztekám, protože mi to pořád nejde! :D

Vyjma běhání je jóga teď moje asi nejoblíbenější pohybová aktivita a musím se vám přiznat, že k ní tíhnu tím spíš, čím divočejší je můj pracovní program. Jsem kolikrát už tak zrychlená, že spíš než běhání vyhledávám sporty, který tu moji energii zklidňujou. A jóga tak, i moje následný pokusy o meditaci (kdy většinu doby stejně furt přemejšlim, co jsem zase nestihla) a vlastně taky závěrečná klidová pozice mrtvoly (šavásana), u mě zase naprosto běžně přecházející v krátkej, ale vydatnej zimní spánek, je přesně ten soulad pohybů, ale zároveň taky zklidnění duše, těla i mysli, který vyžaduju a potřebuju úplně nejvíc.

No a tak jsem si řekla, že kromě trénování konkrétních Adrieniných jógových sestav, který pochopitelně opakuju proto, že mi nejdou, a tím možná zodpovím i všechny případný dotazy, jestli je tahle výzva i pro začátečníky – ano je, protože já jsem určitě ten největší celoživotní jógovej začátečník na celý planetě Zemi, zkusím její 30denní výzvu TRUE, kterou najdete tuhle:

A co to znamená?

Po dobu třiceti dnů tu na každý den najdete jedno video, podle kterýho si budete doma cvičit. Stejně jako já. A spolu to budeme sdílet pro motivaci všech zúčastněných (a samozřejmě to vůbec dělat nemusíte, to je jen na vás) na sociálních sítích. Respektive já to tak dělám. A hlavně právě proto, že vás to i kvůli tomu víc baví a víc se zapojujete. I když všichni víme, že to děláme především pro sebe, ta síla skupiny motivaci přirozeně hodně pomáhá. A taky soutěže a nějaký odměny… Ty ale bohužel teď nemám a nestíhám zařídit. V budoucnu to ale zase nějak vymyslím, nebojte se nic. ;)

Můj plán #jogasjajou

Aby to pro vás bylo přehledný, co možná nejjednodušší a aby vás to co nejvíc bavilo, budu s váma tu výzvu zase sdílet a motivovat vás svýma (ne)výkonama na sítích. Oficiální hashtag týhle výzvy na Instagramu (FB) i ve Stories proto bude: #jogasjajou. Aby mi nic neuteklo, můžete mě označovat @zasadnezdrave, a pokud na sobě budete s Jájou makat i třeba úplně jinak, klidně tagujte #makamnasobesjajou (více o „makací“ výzvě tady) anebo #beham100sjajou, to v případě, že si zkusíte za měsíc březen uběhnout 100 km (více o běhací výzvě z loňských let tuhle).

Těším se, že se vás zase zapojí co nejvíc a společně tak uděláme každý zase něco dobrýho a zdravýho sám/a pro sebe.

Józe zdar! Namasté.

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší akce Kde se můžeme potkat a poklábosit

Můj kalendář

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Nevěříte? Instakuk!

NEJ recepty Co mě nejvíc ba

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

NEJ z bloguCo mě nejvíc... taky ba

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!
Gyro output