Lednová #jogasjajou
Lednová #jogasjajou
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví  

Lednová #jogasjajou

číst dál

Jdete do toho zase se mnou? :) Nový rok je tu a s ním i 31 dní cvičení jógy podle mojí oblíbený Adriene Louise. Stačí si jen každej den najít chvilku pro sebe, pustit si jedno z jejích videí na Youtube a protáhnout se spolu se mnou!

Tentokrát budu cvičit Adrieninu 31 denní výzvu „Revolution – 31 days of yoga,“  a vy se ke mně můžete zase přidat! :)

Co je to #jogasjajou?

Tak dvakrát do roka pro vás dělám pohybový výzvy, sdílím je s váma přes sociální sítě, a to hlavně přes Stories na Instagramu (to je to růžovo-fialový duhový kolečko kolem loga, kde si příběhy jedním kliknutím můžete spustit).

View this post on Instagram

Někdy je dobrý podívat se na svět hlavou dolů, i když ty nohy nad sebe člověk dostane až časem.🙏🏼 Je to tady, bobánci!😁 Včera začala další #jogasjajou.🧘🏼‍♀️🥰 Kdo chcete, přidejte se a nebojte! Je to i pro úplný začátečníky.😘 Článek “co a jak” najdete v odkazu u mě tady v profilu anebo na Stories. Dneska jedeme druhej den podle Revolution a mojí oblíbený @adrienelouise.❤️ Proč do toho jít? Bude vám dobře, sklidníte svou mysl a protáhnete (zničený) těla! Těším se zas na vás! Hashtag už znáte, a já mám radost, že nám ta naše jógová komunita krásně roste.😍 Tak co, kdo jde do toho se mnou?? #jogasjajou #zasadnezdrave

A post shared by Jája 🐰 (@zasadnezdrave) on

Vy se tak můžete připojit na můj kanál a sledovat moje motivační příspěvky, který vás třeba i můžou trochu „nakopnout“ k tomu začít se pravidelně hýbat. Ono může být pro někoho jednodušší ten první impulz ke změně najít někde tam venku, a tak stačí, když se ke mně připojíte. :)

Podívejte, jak ta komunita kolem #jogasjajou krásně funguje!

Sdílíme společně svoje jógový úspěchy i neuspěchy, vzájemně se podporujeme, a tak nám to jde i baví nás to ještě o dost víc!

Jak na to?

Budete potřebovat jenom chuť (zkusit) cvičit jógu, připojení k internetu, jógamatku (doporučuju neklouzavý přijemný povrch, já mám obyčejnou tuhle a na hodiny hotjógy pak tady tu), pohodlné oblečeníchvíli klidu jen sami pro sebe. Zbytek zvládneme spolu nějak takhle:

  • Cvičení je pro úplný začátečníky, takže se nemusíte bát, že byste něco nezvládli!
  • Každý den (kromě víkendů) s váma přes Stories budu sdílet motivační videa spolu s odkazem na cvičící video, který bude tomu dni odpovídat. Všechny najdete tady.
  • Každý den si najděte chvilku si zacvičit – v průměru cca 30 minut/den. (Ve výjimečných případech můžete scuknout dva dny do jednoho… to je na vás)
  • Přidejte se a podpořte naši cvičící komunitu přidáním hashtagu #jogasjajou k vašemu příběhu nebo fotce na Instagramu. Všichni to děláme jen a jen pro sebe, když o tom ale dáte vědět ostatním, bude to motivovat vás samotné i ty druhé, kteří zas motivují svými příběhy a obrázky vás! Je to takovej kouzelnej kruh plnej podpory. :)

Uvidíte po měsíci sami, jak příjemně vám bude a jaký zlepšení v rozsahu, pružnosti a ohebnosti zaznamenáte. Já jógu a běhání miluju a je to pro mě ta nejlepší kombinace spolu s procházkama, kterou můžu u nás v Česku dělat každej den nebo když mám prostě chuť a nikam chodit cvičit nemusím, když nemám náladu. <3

Těším se zas na vás! Startujeme společně 1. ledna 2019!

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Probíhá tu diskuze! Píšeme si k tématu, mimo něj, cokoliv :)

  1. Moc bych se chtěla přidat,ale bohužel neumím tak dobře anglicky, abych mohla cvičit bez dívání se na obrazovku. Prosím neexistují videa třeba s překladem? :)

    • Dobrý den, Marti, chápu. Bohužel Yoga with Adriene s titulky není, :( ale koukla jsem na Youtube a našla jógu v češtině, tak na to jukněte, jestli by Vám seděla: Still on the way? :)

Přidat konimentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší akce Kde se můžeme potkat a poklábosit

Můj kalendář

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Nevěříte? Instakuk!

NEJ recepty Co mě nejvíc ba

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

NEJ z bloguCo mě nejvíc... taky ba

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!
Gyro output