Lednová #jogasjajou
Lednová #jogasjajou
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Sportem ku zdraví  

Lednová #jogasjajou

číst dál

Jdete do toho zase se mnou? :) Nový rok je tu a s ním i 31 dní cvičení jógy podle mojí oblíbený Adriene Louise. Stačí si jen každej den najít chvilku pro sebe, pustit si jedno z jejích videí na Youtube a protáhnout se spolu se mnou!

Tentokrát budu cvičit Adrieninu 31 denní výzvu „Revolution – 31 days of yoga,“  a vy se ke mně můžete zase přidat! :)

Co je to #jogasjajou?

Tak dvakrát do roka pro vás dělám pohybový výzvy, sdílím je s váma přes sociální sítě, a to hlavně přes Stories na Instagramu (to je to růžovo-fialový duhový kolečko kolem loga, kde si příběhy jedním kliknutím můžete spustit).

https://www.instagram.com/p/BsIkGWOlkpR/

Vy se tak můžete připojit na můj kanál a sledovat moje motivační příspěvky, který vás třeba i můžou trochu „nakopnout“ k tomu začít se pravidelně hýbat. Ono může být pro někoho jednodušší ten první impulz ke změně najít někde tam venku, a tak stačí, když se ke mně připojíte. :)

Podívejte, jak ta komunita kolem #jogasjajou krásně funguje!

Sdílíme společně svoje jógový úspěchy i neuspěchy, vzájemně se podporujeme, a tak nám to jde i baví nás to ještě o dost víc!

Jak na to?

Budete potřebovat jenom chuť (zkusit) cvičit jógu, připojení k internetu, jógamatku (doporučuju neklouzavý přijemný povrch, já mám obyčejnou tuhle a na hodiny hotjógy pak tady tu), pohodlné oblečeníchvíli klidu jen sami pro sebe. Zbytek zvládneme spolu nějak takhle:

  • Cvičení je pro úplný začátečníky, takže se nemusíte bát, že byste něco nezvládli!
  • Každý den (kromě víkendů) s váma přes Stories budu sdílet motivační videa spolu s odkazem na cvičící video, který bude tomu dni odpovídat. Všechny najdete tady.
  • Každý den si najděte chvilku si zacvičit – v průměru cca 30 minut/den. (Ve výjimečných případech můžete scuknout dva dny do jednoho… to je na vás)
  • Přidejte se a podpořte naši cvičící komunitu přidáním hashtagu #jogasjajou k vašemu příběhu nebo fotce na Instagramu. Všichni to děláme jen a jen pro sebe, když o tom ale dáte vědět ostatním, bude to motivovat vás samotné i ty druhé, kteří zas motivují svými příběhy a obrázky vás! Je to takovej kouzelnej kruh plnej podpory. :)

Uvidíte po měsíci sami, jak příjemně vám bude a jaký zlepšení v rozsahu, pružnosti a ohebnosti zaznamenáte. Já jógu a běhání miluju a je to pro mě ta nejlepší kombinace spolu s procházkama, kterou můžu u nás v Česku dělat každej den nebo když mám prostě chuť a nikam chodit cvičit nemusím, když nemám náladu. <3

Těším se zas na vás! Startujeme společně 1. ledna 2019!

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Probíhá tu diskuze! Píšeme si k tématu, mimo něj, cokoliv :)

  1. Moc bych se chtěla přidat,ale bohužel neumím tak dobře anglicky, abych mohla cvičit bez dívání se na obrazovku. Prosím neexistují videa třeba s překladem? :)

    • Dobrý den, Marti, chápu. Bohužel Yoga with Adriene s titulky není, :( ale koukla jsem na Youtube a našla jógu v češtině, tak na to jukněte, jestli by Vám seděla: Still on the way? :)

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!