Kurz vaření: Fantastická vietnamská kuchyně
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Kurzy vaření – veřejné  

Kurz vaření: Fantastická vietnamská kuchyně

číst dál
Gourmet Academy
4 hodiny
4 200

Na kurzu ochutnáte a naučíte se rozpoznávat ty nejdůležitější vietnamské suroviny, bylinky i koření. Osvojíte si přípravu fantastických vietnamských receptů, získáte praktické rady a tipy pro vaření Vietnamu ve vlastní kuchyni a pochutnáte si na jídle, které věřím, od té doby zůstane součástí vašeho vlastního repertoáru při hostinách s rodinou i přáteli.

Úterý 23. dubna 2024 16:30 pardon, už je obsazeno
Úterý 18. června 2024 16:30 pardon, už je obsazeno
Čtvrtek 26. září 2024 16:30 už jen 1 volné místo

Vietnamskou kuchyni považuju za přirozeně zdravou a to nejen díky čerstvým a sluncem nabitým surovinám, častokrát přirozeně bez lepku i laktózy, ale především kvůli konzumaci velkého množství jihoasijských bylinek.

Baví vás vietnamská kuchyně a chcete se o ní dozvědět něco maličko hned teď? Tak se koukněte na web www.asijskebylinky.cz, připravila jsem vám tu malinkou ukázku svojí bylinkové zahrádky, kterou na kurzu ovoníte a ochutnáte na živo.

Na kurzu si osvojíte přípravu fantastických vietnamských receptů, získáte praktické rady a tipy pro vaření Vietnamu ve vaší vlastní kuchyni a pochutnáte si na jídle, které věřím, že od té doby zůstane součástí vašeho vlastního repertoáru při hostinách s rodinou i přáteli.

A na co se můžete těšit tentokrát? Připravíme si nesmažené závitky, tradiční severovietnamský mango salát, moje milované Bún bò Nam Bộ a sladkou tečku v podobě pudinku z kuliček manioku jedlého s žakyjí a marakujou.

Už se nemůžu dočkat, až uvidím, jak vám to zas chutná! :)

Menu:

  • Bylinkové nesmažené závitky Nem cuốn
  • Křupavý mango salát Nộm xoài s grilovanými krevetami
  • Šťavnaté Bún bó Nam Bo s restovaným hovězím masem, rýžovými nudlemi, zeleninou a bylinkami
  • Tapiokový pudink Chè mít s žakyjí a marakujou

Kde a za kolik?

KDEGourmet Academy v Potten & Pannen – Staněk – Vodičkova 2, Praha 1

DÉLKA KURZU: 4 hodiny

KAPACITA: max. 8 lidí

CENA: 4 200 Kč

Po skončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a 10% slevu na nákup veškerého zboží Concept Store Potten & Pannen – Staněk. Nabídka slevy platí v den konání kurzu a 7 dní poté. V ceně kurzu jsou nápoje včetně kvalitních vín.

S Janou jsem absolvovala výlet do Sapy a kurz Vietnamské kuchyně byl tím pádem jasným navazujícím plánem, jak převést teorii do praxe. Že Jana srší pozitivní energií na všechny strany vím, že může být procházka vietnamskou tržnicí zábavná a poutavá, a kurz vaření s ní doslova okouzlující už taky. :) Bylo to báječné a těším se moc na další! Děkuji!

Petra Velínská

Janičko, děkuji! Bylo to prostě zase úplně skvělý! Konečně mám v těch bylinách a koření jasno. :o) Vietnam budu vařit často, protože mě ty chutě fakt dostaly! Hlavně ta polívka, no a ty grilované závitky s hovězím masem, i ty letní, teda nesmažené, teď už to všechno vím. Až budete pořádat výlety do Vietnamu, moc ráda se přidám! ;) Zdravím a ať se Vám moc daří.

Lucie Nádvorníková

Jano, díky ještě jednou za skvělý večer, který jsem si toto úterý v rámci kurzu vietnamské kuchyně i díky Tobě mohl užít. Nepamatuji si večer, kdy jsem se bavil tak dobře a odpočinul si od práce tak jako právě toto úterý. Měj se moc fajn.

Michal Sádecký

Jano, těch děkovných zpráv máte asi hodně, každým pádem pevně věřím, že se neomrzím s další malou. Krátkou, skromnou, ale upřímnou. Váhou je tato zpráva skutečně velká. Díky Vám jsem si totiž skutečně královsky užil večer. A myslím, že nejen já… Mějte se moc fajn. PS: To, co děláte, děláte skvěle, protože to neděláte, to jste totiž vy. S úctou,

Pavel Mojžíš

Jani, byla jste dnes skvělá! Děkuji za úžasný večer a nezapomenutelný zážitek! Brzy zase naviděnou.

Jana Lucáková

Janičko, moc a moc děkujeme za dnešní úžasný zážitek. Už se těšíme na další setkání s Vámi. BRAVISSIMA!!!

Monica Eremeev

Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za příjemný kurz vietnamské kuchyně. Byla to moje první zkušenost s touto kuchyní a mohu říct, že mě to nadchlo, asi to bylo i tím, s jakým elánem jste to vše prezentovala. Ráda bych se přihlásila i na další kurz. Máte ještě volná místa? Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci

Ivana Jarešová

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!