Kurz vaření: Vietnamský street food
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Kurzy vaření – veřejné  

Kurz vaření: Vietnamský street food

číst dál
Gourmet Academy
4 hodiny
3 500

Vietnamský street food se řadí k nejzajímavějším a nejchutnějším na světě a já ho miluju! A proto jsem si jistá, že kurz pouliční vietnamské kuchyně okouzlí i vás!

Čtvrtek 3. října 2019 16:30 pardon, už je obsazeno

Na kurzu ochutnáte a naučíte se připravovat vyhlášené recepty z ulic severní Hanoje i z okolí Delty Mekong, kde vietnamskou kuchyni ovlivňuje Laos a Thajsko. Dozvíte se jaké suroviny, bylinky a koření používat, jak s nimi pracovat, a jak některé exotické suroviny případně nahradit.

Vietnamskou kuchyni považuju za přirozeně zdravou a to nejen díky čerstvým a sluncem nabitým surovinám, častokrát přirozeně bez lepku i laktózy, ale především právě kvůli konzumaci velkého množství asijských bylinek. I díky tomu je vietnamský street food jedinečný, snadno stravitelný a jednoduše aplikovatelný do běžného života.

Jsem si jistá, že si ho oblíbíte minimálně stejně jako já!

Menu:

  • Pikantní papájový salát Nộm đu đủ
  • Kuřecí Sa tê s arašídovým přelivem
  • Hovězí Bò lá lốt v betelových listech
  • Lepkavá rýže Xôi xoài Thái Lan s mangem

Kde a za kolik?

KDEGourmet Academy v Potten & Pannen – Staněk – Vodičkova 2, Praha 1

DÉLKA KURZU: 4 hodiny

KAPACITA: max. 8 lidí

CENA: 3 500 Kč

Po skončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a 10% slevu na nákup veškerého zboží Concept Store Potten & Pannen – Staněk. Nabídka slevy platí v den konání kurzu a 7 dní poté. V ceně kurzu jsou nápoje včetně kvalitních vín.

Ahoj JANI! Včera jsem byla na Tvém kurzu Vietnam – streetfood v Gourmet Academy a jsem nadšená. Doteď. Opravdu vážně :))) Pořád mě dokážou dojmout lidi, kterým svítí oči, když dělají, to, co milují a vyprávějí o tom. A Ty jsi jedna z nich. Když jsem byla na filmu Bohemian Rhapsody, tak mi vlastně došlo, že každý můžeme být a vlastně jsme Freddie Mercury a každý máme svou „hudbu“ – svoje umění. Tvoje umění je jídlo a to, jak to předáváš. Bylo to boží. Tak jsem ti chtěla moc poděkovat za toto předání energie a totální nabití. Mimochodem – i moje dobrá kámoška Janča Slabá – mi říkala, jak jsi skvělá, tak jsem ráda, že jsem se přihlásila na Tvůj kurz :) Mej krásný den! Zuzka (ta jediná bruneta mezi blondýnami :)

Zuzana Křivánková

S Janou jsem absolvovala výlet do Sapy a kurz Vietnamské kuchyně byl tím pádem jasným navazujícím plánem, jak převést teorii do praxe. Že Jana srší pozitivní energií na všechny strany vím, že může být procházka vietnamskou tržnicí zábavná a poutavá, a kurz vaření s ní doslova okouzlující už taky. :) Bylo to báječné a těším se moc na další! Děkuji!

Petra

Janičko, děkuji! Bylo to prostě zase úplně skvělý! Konečně mám v těch bylinách a koření jasno. :o) Vietnam budu vařit často, protože mě ty chutě fakt dostaly! Hlavně ta polívka, no a ty grilované závitky s hovězím masem, i ty letní, teda nesmažené, teď už to všechno vím. Až budete pořádat výlety do Vietnamu, moc ráda se přidám! ;) Zdravím a ať se Vám moc daří.

Lucie Nádvorníková

Jano, díky ještě jednou za skvělý večer, který jsem si toto úterý v rámci kurzu vietnamské kuchyně i díky Tobě mohl užít. Nepamatuji si večer, kdy jsem se bavil tak dobře a odpočinul si od práce tak jako právě toto úterý. Měj se moc fajn.

Michal Sádecký

Jano, těch děkovných zpráv máte asi hodně, každým pádem pevně věřím, že se neomrzím s další malou. Krátkou, skromnou, ale upřímnou. Váhou je tato zpráva skutečně velká. Díky Vám jsem si totiž skutečně královsky užil večer. A myslím, že nejen já… Mějte se moc fajn. PS: To, co děláte, děláte skvěle, protože to neděláte, to jste totiž vy. S úctou,

Pavel Mojžíš

Dobrý den, Jano. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší kurz a možnost vařit s Vámi vietnamská jídla. Bylo to moc fajn. Lidi i prostředí na jedničku. Manžel ocenil přinesený vzorek závitků bo la lot. Chystám se v pátek po práci na nákup vietnamských surovin. Manžel má v sobotu závod, tak nějaké dobré občerstvení po návratu přijde vhod. Mějte se hezky, přeji Vám šťastnou cestu do Vietnamu a hodně zdaru ve Vaší práci.

Marie Hrčková

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší akce Kde se můžeme potkat a poklábosit

Můj kalendář

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Nevěříte? Instakuk!

NEJ recepty Co mě nejvíc ba

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

NEJ z bloguCo mě nejvíc... taky ba

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!
Gyro output