Kitchenette shop

Moje oblíbené produkty
Kitchenetteshop

Mám pro vás slevu 10% při objednání na kitchenetteshop.cz!
zadejte v košíku můj slevový kód
JAJA10

Koupit na Kitchenetteshopu s 10% slevou

Často mi píšete odkud mám ty krásné talíře, skleničky, formy a mističky… No prostě serepetičky do kuchyně, na vaření i pečení, který všichni nutně potřebujeme! Do bytu i do domečku, na zahradu… k životu. :) Miluju nordický design a obecně skandinávský styl. Většinu věcí mám tak od mých oblíbených dánských značek House DoctorBloomingville od Markétky Kitchenette z jejího krásnýho Kitchenetteshopu. Pokud po něčem podobném toužíte, chápu to. Tady najdete nejen tipy na krásné dárky (a poukazy), ale hlavně velkou inspiraci, která se vám může hodit!

Talíře, misky i skleničky. Většinu nádobí nejen na focení mám od dánských značek House Doctor a Bloomingville.

Česká přírodní kosmetika v bio kvalitě od Kláry Rott je pro mě stejně jako britská přírodní kosmetika Inlight totální TOP záležitost, která mojí pleti pomáhá při potížích s ekzémem. MILUJU!<3

Na českou bio kosmetiku od Kláry Rott jsem si dlouho brousila zuby. Je jedinečná v tom, že stojí na mnohaletých zkušenostech a výzkumech skutečně fundovaných odborníků, se kterými ji sama Klára vyvíjela proto, že chtěla otázkám a funčnosti přírodní kosmetiky opravdu rozumět. Nevytvořit jen značku, ale produkty, které v Česku na trhu nebyly. A vyrobit tak kosmetiku přesně takovou, jakou ji pro správné fungování svojí problematické pleti potřebovala. Prostě chtěla vyrobit něco, co bude sama používat. A vědět, co v tom doopravdy je!

To mě strašně oslovilo a její příběh, i povídání o tom, jak má taková přírodní kosmetika skutečně vypadat, a na jaká úskalí ve vývoji svých produktů narážela nejen u nás, ale po celém světě (jak se třeba pančují základní oleje, ze kterých se běžná přírodní kosmetika míchá a skládá) si můžete poslechnout v podcastu Cukrfree: Klára Rott o přírodní kosmetice.

Možná jste zaregistrovali, že už delší dobu používám přírodní kosmetiku Inlight. A to pořád platí! :) Nedám na ni dopustit! Chtěla jsem k ní ale jako doplněk na střídání ještě něco „lehčího“, především v konzistenci. A z produktů Kláry Rott jsem nadšená velmi podobně. Mám radost, že jsem našla tak brzy doplňující se kosmetické značky, co mojí pleti dělají dobře!

Výhodou opět je, protože se nejedná o příliš levnou záležitost, že si člověk může pořídit vzorečky v dostatečně velkém objemu, aby si ověřil, co mu sedí.

Pokud vás zajímá, na čem si já od Kláry ujíždím, ráda se s váma o to podělím.

Ráno používám:

  • vyrovnávací bylinné tonikum pro problematickou pleť – MILUJU, jak je na jeho skleničce napsáno: KLID. To je podle mě totálně geniální nápad. Člověka to opravdu při každém pohledu na flakónek tak nějak zpřítomní a uklidní. Alespoň na mě to funguje, To se mi strašně líbí samo o sobě. Tyhle afirmace na lahvičkách jsou podle mě prostě úplně úžasný! Jinak tonikum používám tak, že ho zavřené protřepu, dám na tampónek a otřu si celý obličej, krk i kus dekoltu.
  • dvousložkové koncentrované sérum pro problematickou pleť – dám si půl pumpičky obou částí (jedna je olejová, druhá gelová) do dlaně, prstem promíchám a natřu si zas celý obličej, krk i část dekoltu. Je to příjemně chladivý, lehký a voňavý po jilmové kůře. Mně ji to připomíná. :)
  • přes den si na obličej občas stříknu hydrolát ze zeleného čaje, který pleť osvěžuje a mám pocit, že i případně lehce začervenalou pleť, která třeba může svědit, zklidní a dovolí ji zblednout. Teď třeba ekzém vůbec nemám, ale je to i tak strašně příjemný.

Jednou/dvakrát do týdne pak používám dvousložkovou čistící masku. Mně strašně baví si ji spojovat a „matlat“, :D ale kdo nemá na tyhle věci ani náladu, ani čas, tomu doporučuju úžasný masky od Inlight. Střídám je všechny a je to prostě zázrak. Nevím, jak to popsat, ten pocit, krásně vyživené a vyhlazené, nerudolící pleti musí člověk zažít!

Večer se mažu „hutnějším“ nočním balzámem od Inlight.

Obecně používám přes zimu a na noc, a když je potřeba (zhorší se mi ekzém) balzámy Inlight a ráno, a když je teplo a pleť je zklidněná a nepotřebuje „hloubkovější“ péči, tak Kláru. Takhle jsem, co se týče přírodní kosmetiky a péče o pleť maximálně spoko!

Inspiroška Recepty, články a jiný blbinky

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!