Už je mi rok a chci malinkou změnu
Už je mi rok a chci malinkou změnu
Jana Králiková - 'ZÁSADNĚ' ZDRAVĚ Osobní  

Už je mi rok a chci malinkou změnu

číst dál

Dneska je to přesně rok, co jsem spustila svůj projekt i facebook zásadně ZDRAVĚ. A je to o chlup dýl, co jsem byla na tři měsíce nezaměstnaná, na pracáku a připravovala se na život Osoby Samostatně Výdělečně Činné.

Popravdě, není den, kdy bych si nevzpomněla jak setsakramentsky moc jsem změnila za poslední čtyři roky svůj život. Že to vlastně začne malým, srdcem psaným blogem Jako rybička, který jsme založily s kamarádkou Karolínou.

Že nedostuduju magistra kunsthistorie, byť mám dopsanou diplomku v počítači. Že se nevdám. Že si postupem času, a díky všem těm svým životním kotrmelcům uvědomím, co chci v životě dělat. Že si dodělám výživový poradenství. A že si doslova vymyslím zaměstnání, který mi konečně dává smysl a odejdu ze světa „openspaců“, asistentek a manažerů.

doskolydoskolyŽe mě budou zvát do televize, chtít po mě vyjádření do novin, dělat se mnou rozhovory… A že se z toho všeho „nepodělám“ :D a půjdu si dál (nebo možná naopak trošku zpátky? :), třeba na střední hotelovku, kam jsem si před dvěma týdny podala přihlášku a budu zase studovat, aby ze mě byl Kuchař s velkým K. A dělat prostě všechno, co mě napadne, co mě naplňuje a neskonale baví. Žít prostě vášnivě a naplno! :) No, věřte mi, moji zlatí, tohle by mě vážně nenapadlo… Leda v tom nejdobrodružnějším a nejkrásnějším snu…!

A tak vám ke svým prvním narozeninám přeju, abyste vždycky našli kuráž a odvahu jít si za svým. I když vám všichni okolo budou říkat, že je to blbost, že se neuživíte… Že si ničíte život. Dělejte co vás baví, těší, dává vám smysl a naplňuje vás to. Žijte takový život, jaký byste si přáli pro svoje děti, nejlepší přátele… Pro sebe! Což je vlastně paradoxně to nejtěžší… Dovolte si žít tak, jak si zasloužíte.

Díky za vaší neutuchající podporu, za každou milou zprávu, email, fotku, slovo, které jste za mě ztratili. Neskutečně si toho vážím. Taky díky tomu, i díky vám, můžu jít touhle svojí báječnou cestou. DĚKUJU!

nove-logo-02

Jo, a ještě jedna taková „malá“ změna. Na logu ZÁSADNĚ ZDRAVĚ první slovo škrtám. Ne snad proto, že bych vám tím chtěla říct, že nemáte žít „zásadně zdravě“ – ale právě naopak! Já jsem si za ten rok totiž taky uvědomila, že si ten název takhle trošku protiřečí s tím, co vlastně dělám, co vám říkám a snažím se vám předávat, a čím vás chci inspirovat. A to je, že zdravý životní styl není žádné dogma, ale je pružný, stejně jako vaše tělo i mysl. Má být vaší zábavou, vaší přirozenou součástí a né něčím nekompromisně „zásadním“, a já si prostě najednou uvědomila, že nejvýstižnější a nejlepší bude ten název takhle odlehčit.

Takže ode dneška zásadně ZDRAVĚ ve stejném duchu, se stejným obsahem, názory a inspirací, jen v malinko upravenějším kabátku. :)

S láskou já. <3

Jana Králiková - ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Pusto a prázdno. Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Přidat konimentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurzy vaření Přidejte se!

Můj Instagram Jája frčí na Instáči, hlavně teda piští na stories

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Zásadně zdravě – Jana Králiková

Zásadně zdravě O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu. A taky o životním stylu, který vás bude bavit.

Tady máte dort. Dortem nic nezkazíš. Říkali.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Zásadně zdravě – Jana Králiková

Děkuju. Že jste to se mnou došmrdlali až sem.

Zásadně zdravě – Jana Králiková
Vietnam s Jájou - od 6. do 16. března 2019 Do Vietnamu!
Kuchařka Gastrokroužku - Spojilo nás jídlo Kuchařka tady!
Food blog roku - Hlasujte tady! Hlasujte tady!