Výlet do Sapy soukromý
Výlety do Sapy  

Výlet do Sapy soukromý

číst dál
cena je různá
4-6 hodin

Jste sama/sám nebo je vás víc a chcete si mě uzurpovat jenom pro sebe? :) Tak mi zkuste napsat a třeba najdeme společný termín, ve kterém vás se vší tou parádou provedu Sapou soukromě.

EDIT: Od listopadu 2017 hlásím na výlety do Sapy stop stav, a to platí i pro formu soukromou. Výlety jako Vánoční dárek letos nejsou v mých silách. Děkuju za pochopení! Místo toho vám mohu nabídnout kurzy vaření asijské kuchyně (Vietnam, Thajsko, Korea…), na kterých probíráme i suroviny, které seženete (a kde, proč a jak) právě v Sapě.

Co je to Sapa?

DSCF0781

Sapa je vietnamská tržnice v Praze Libuši-Písnici a je mojí srdeční záležitostí. Chcete se vydat do “Malé Hanoje” a přitom nepřekročit jediné státní hranice? Tak to máte kliku, že mě znáte! Vydejte se se mnou za dobrodružstvím, poznáním a vůní Jihovýchodní Asie.

Co vás čeká a nemine?

Rozhovor – Jana Černá: Když se zdravé jídlo stane uměním

To záleží hlavně na vás a na naší domluvě. Protože se jedná o službu soukromou, dá se různým způsobem přizpůsobit vaší náladě, chuti, zájmům, potřebám. Jednoduše tomu, co vás zajímá nejvíc. Pro inspiraci se podívejte, jak vypadá takový Výlet do Sapy – půldenníVýlet do Sapy – celodenní.

Komu je soukromý výlet určený?

DSCF2326-2Všem, kdo chtějí jít do Sapy se mnou sami a vyrazit si za zajímavým a nevšedním zážitkem v soukromí:

  • v kruhu rodinném
  • s partou přátel
  • s kolegy z práce

Co říkají o mých výletech ostatní?

Sapou jsem provedla už pěknou řádku začátečníků i objevitelů nových chutí, co si rádi rozšiřují obzory. Nebo taky nadšenců vietnamské kuchyně, kterou zbožňují jejich chuťové pohárky a tak vesele konzumují i vaří, anebo ještě lépe – obojí. :) Ani opravdoví znalci někdy nemají dost a přesto, že stejně jako já rádi cestují do Vietnamu nebo celé Jihovýchodní Asie, chtějí ještě víc proniknout do tajů kouzelné země, jakou Vietnam bez pochyby je a získat třeba ještě o chlup větší přehled a další souvislosti.

Reference si můžete přečíst tuhle v odkazu.

Co s sebou?

IMG_1197

  • dobrou náladu
  • chuť poznávat a objevovat
  • batoh (nebo krosnu :)) na nákup
  • pokud si chcete dělat poznámky navíc, tak papír a tužku (informací bude opravdu hodně)

Máte zájem?

EDIT: Od listopadu 2017 hlásím na výlety do Sapy stop stav, a to platí i pro formu soukromou. Výlety jako Vánoční dárek letos nejsou v mých silách. Děkuju za pochopení!

Tak mi napište na email: jana@zasadnezdrave.cz.

DSCF4943

Podmínky:

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit individuální poplatek.

Individuální částka rezervačního poplatku, při zrušení výletu později než 7 dní před konáním výletu, propadá v jeho plné výši.

Místo a čas srazu posílám obecně 3 dny před výletem, zároveň jako připomínku exkurze. Záleží samozřejmě také na naší dohodě a vašich preferencích.

Děkuji za pochopení!

A pár referencí na závěr…

Dobrý den, Jano,

Chvíle strávené s lidmi jako jste Vy jsou pro mě vzácností a relaxací. Ten půlden s Vámi byl pro mě osobně velkou lekcí toho s jakou lehkostí a radostí se dá dělat práce kterou má člověk rád. Kromě toho, že jsem ochutnal skvělá jídla a dozvěděl se spoustu nových informací, tak největším zážitkem pro mě bylo jakým způsobem jste schopná ty informace předat. Když jsme se tam chvíli bavili o autorských právech, tak v té souvislosti mě napadá, že Vaše charisma se naštěstí zkopírovat nedá a to je asi důvod proč je o Vaše výlety do Sapy takový zájem. Držím Vám palce v tom, co děláte.
Doufám že Vás příliš nechválím, ale takto to na mě působilo.

Víťa Kořínek

DSCF2339-2

Dobrý den, Jani,

bylo to přesně jak jsem čekal…úžasný!!! :)…. Navíc to počasí přeci jen o trochu lepší, než na konci února, kdy jste mi to rozmluvila. :) Ta přehršel informací se opravdu nedá pobrat najednou, ale důležité je vědět kde, kam a na co zajít, koupit, ovonět a ochutnat.

Díky za všechny ty obrázky bylin, to je poklad pro další návštěvu „města ve měste“ a ty recepty… snad přijde i čas je vyzkoušet a udělat si domácí Asii.

Ještě jednou díky za hezkou neděli a jak říká Velký Bratr… stále Vás sleduji (Facebook, Instagram) a těším se na další zajímavé čtení a kulinářské dobroty. ;)

Přeji mnoho úspěchů v nastoupené cestě a mnoho dalších spokojených „turistů“ jako jsme byli my. Díky. Ondřej 

DSCF2326-2

Milá Jano,

na včerejší výlet do SAPY jsme se moc těšili a bylo to ještě o mnoho lepší, než jsme čekali. Bylo to totiž naprosto super!!!

V SAPĚ jsme byli poprvé a bez Vaší pomoci bychom se zde jen těžko orientovali. Ukázala jste nám zajímavé obchody a bistra, poutavým způsobem jsme se dozvěděli mnoho informací a ochutnali jsme spoustu asijských dobrot. Příště už budeme dobře vědět, kam zajít a co koupit.

Bylo nesmírně zajímavé zjistit, že máme kus nefalšované Asie u nás doma. Že tu najdeme speciality, které si vozíme z Bangkoku nebo Hanoje. A ti, kteří se tak daleko nedostali, si můžou exotickou atmosféru vyzkoušet v Praze. :)

Moc děkujeme za úžasně strávený den, za mnoho užitečných informací, za Vaši milou společnost. Je vidět, že máte Asii a vaření moc ráda!

Přejeme Vám mnoho úspěchů a radosti v práci i v životě!

INTERQUALITY, spol. s.r.o.

IMG_1039-Edit

Jana Černá je úžasná, milá, hodná a charizmatická osůbka, ze které sálá úžasná energie, že jsem výlet do SAPY absolvovala hned 2x :-)  Byl to pro mě velký zážitek, hned po překročení brány do tržnice jsem se rázem ocitla za hranicemi České republiky a strávila nádherný den v exotické zemi, plné pro mě nových věcí a báječných chutí. Jani umíte navodit báječnou atmosféru a krásně a zajímavě o všem hovořit, že jsme se s vámi cítili moc krásně a pokud se jednou rozhodnete dělat i výlety do opravdového Vietnamu, moc ráda s vámi pojedu, protože s vámi bych se nebála tuto zemi navštívit.

DSCF4943

Na konci září jsme s manželem prožili krásný „kulturní šok“, v podobě Tour de SAPA s ochutnávkou. Díky neskonalému entuziazmu Jany Černé, máme krásné gastronomické a kulturní zážitky, které se díky bookletu, který jsme od Jany k Sapě dostali a jehož součástí jsou i recepty, stali občas součástí našeho běžného denního gastro života. Ať žijí jarní závitky, bagetky a polévka Pho, ……spousta bylinek a koření……….a ten čerstvý kokos………..Neváhejte a nechte se Janou provést „městem ve městě“, nebudete litovat.

DSCF1766

Dobrý večer, Janičko!

Včerejší výlet do Sapy s Vámi – to bylo něco úžasného !

Když jsem si před výletem přečetla několik recenzí, tak jsem si myslela, že to všichni s tou chválou trochu přehánějí – a nyní se připojujeme k Vašim spokojeným a nadšeným klientům! :-)))

Ještě jednou móóóc děkujeme a držíme palečky, aby se Vám podařilo všechno, čeho chcete v profesním i v soukromém životě dosáhnout!!!

Ivana, Katka a Veronika

Komentáře Každý komentář mě potěší!

  1. Měla bych zájem o poukaz na výlet do Sapy,ale potřebovala bych ho do neděle:-)))Předem díky za zpětnou vazbu.

    • Martino, dobrý den, moc mě to mrzí, ale mám do srpna 2017 včetně dopředu domluvené soukromé výlety a úplně plno. Je o ně pořád ohromný zájem, takže už ani nevypisuju veřejné termíny. Poukázky teda moomentálně taky nevydávám. Děkuju za pochopení! <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.