Kurz vaření: Vietnamský street food
Kurzy vaření – veřejné  

Kurz vaření: Vietnamský street food

číst dál
26. května 2017
od 16:30
Gourmet Academy
4 hodiny
2 990

Vietnamský street food se řadí k nejzajímavějším a nejchutnějším na světě a já ho miluju! A proto jsem si jistá, že kurz pouliční vietnamské kuchyně okouzlí i vás!

Na kurzu ochutnáte a naučíte se připravovat vyhlášené recepty z ulic severní Hanoje i z okolí jižního Ho Chi Minhova města. Dozvíte se jaké suroviny, bylinky a koření používat, jak s nimi pracovat i co je při přípravě takových jídel nejdůležitější.

Kurzy vietnamské kuchyne v Gourmet Academy

Vietnamskou kuchyni považuju za přirozeně zdravou a to nejen díky čerstvým a sluncem nabitým surovinám, častokrát přirozeně bez lepku i laktózy, ale především právě kvůli konzumaci velkého množství jihoasijských bylinek. I díky tomu je vietnamský street food jedinečný, snadno stravitelný a jednoduše aplikovatelný do běžného života.

Jsem si jistá, že si ho oblíbíte minimálně stejně jako já!

Menu:

  • Kuřecí satay Thịt nướng xâu [thit nuoŋ sau] s kokosovo-arašídovým dipem
  • „Syčící placka“ Bánh xèo [baň sew] s krevetami a mungo výhonky s klasickou sladkokyselou omáčkou Nước chấm
  • Betelové závitky Bò lá lốt [bo la lot] s hovězím masem
  • Vietnamské “Mojito” s marakujou

Kuřecí satay Kurz vaření Vietnamské kuchyně - Vietnamský street foodBanh xeo

Betelové závitky hovězí Bo la lot

Kdy, kde a za kolik?

KDY: 26. května 2016 od 16:30

KDEGourmet Academy v Potten & Pannen – Staněk – Vodičkova 2, Praha 1

DÉLKA KURZU: 4 hodiny

KAPACITA: max. 8 lidí

CENA: 2 990 Kč

Po skončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a 10% slevu na nákup veškerého zboží Concept Store Potten & Pannen – Staněk. Nabídka slevy platí v den konání kurzu a 7 dní poté. V ceně kurzu jsou nápoje včetně kvalitních vín.

S Janou jsem absolvovala výlet do Sapy a kurz Vietnamské kuchyně byl tím pádem jasným navazujícím plánem, jak převést teorii do praxe. Že Jana srší pozitivní energií na všechny strany vím, že může být procházka vietnamskou tržnicí zábavná a poutavá, a kurz vaření s ní doslova okouzlující už taky. :) Bylo to báječné a těším se moc na další! Děkuji!

Petra

Janičko, děkuji! Bylo to prostě zase úplně skvělý! Konečně mám v těch bylinách a koření jasno. :o) Vietnam budu vařit často, protože mě ty chutě fakt dostaly! Hlavně ta polívka, no a ty grilované závitky s hovězím masem, i ty letní, teda nesmažené, teď už to všechno vím. Až budete pořádat výlety do Vietnamu, moc ráda se přidám! ;) Zdravím a ať se Vám moc daří.

Lucie Nádvorníková

Jano, díky ještě jednou za skvělý večer, který jsem si toto úterý v rámci kurzu vietnamské kuchyně i díky Tobě mohl užít. Nepamatuji si večer, kdy jsem se bavil tak dobře a odpočinul si od práce tak jako právě toto úterý. Měj se moc fajn.

Michal Sádecký

Jano, těch děkovných zpráv máte asi hodně, každým pádem pevně věřím, že se neomrzím s další malou. Krátkou, skromnou, ale upřímnou. Váhou je tato zpráva skutečně velká. Díky Vám jsem si totiž skutečně královsky užil večer. A myslím, že nejen já… Mějte se moc fajn. PS: To, co děláte, děláte skvěle, protože to neděláte, to jste totiž vy. S úctou,

Pavel Mojžíš

Dobrý den, Jano. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší kurz a možnost vařit s Vámi vietnamská jídla. Bylo to moc fajn. Lidi i prostředí na jedničku. Manžel ocenil přinesený vzorek závitků bo la lot. Chystám se v pátek po práci na nákup vietnamských surovin. Manžel má v sobotu závod, tak nějaké dobré občerstvení po návratu přijde vhod. Mějte se hezky, přeji Vám šťastnou cestu do Vietnamu a hodně zdaru ve Vaší práci.

Marie Hrčková

Pátek 26. května Přihlásit se na kurz! :)

Komentáře Každý komentář mě potěší!

Pusto a prázdno.
Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.