Konzultace
Konzultace  

Konzultace

číst dál
od 800
1 - 2 hodiny

Už nechcete držet diety a nezajímají vás výživové trendy? Věříte na zdravý selský rozum? Chcete individuálně poradit? Tak se pojďte sejít, pomůžu vám udělat si v tom jednou pro vždy jasno.

Počítání kalorií, držení diet a detoxy jsou považovány za „moderní způsob života“, kdo to nedělá, jakoby nebyl.

A já na to říkám, že nic z toho není třeba.

Všechno dobré a návod jak na to máte totiž v sobě, já vám jen ukážu „fígle“, kde to všechno hledat a jak to najít.

Jste úplní začátečníci a chtěli byste poradit, jak nastartovat svůj zdravý a spokojený život? Nebo patříte k těm, kteří mají díky magazínům a všeznalému internetu informací o zdravém životním stylu a výživě tolik, že už vlastně nevíte čemu věřit a jak se v tom všem vyznat?

Nevěšte hlavu. ;)

Pokud si v tom chcete udělat jasno jednou pro vždy, stačí zapojit zdravý selský rozumnaslouchat vlastnímu tělu.

Pokud nevíte, kde začít a jak na to, ale víte, že chcete/potřebujete něco změnit, tak mi napište nebo zavolejte: 724 475 708.

Pomůžu vám tím, že vás naučím, jak si pomoct sám, protože to je to jediné, co dlouhodobě funguje.

Programy a balíčky

Pro dlouhodobější spolupráci je možné se domluvit na zvýhodněných cenách. Občas má někdo zájem o dárkovou poukázku, ale ty poskytuji až po důkladné telefonické domluvě, protože nejhorší dar, který můžete dát je ten, o který máte zájem vy, ale nikoliv obdarovaný.

Co o mně říkají mí klienti?

Můžete si přečíst v referencích tuhle.

Jak se můžete objednat?

Napište mi nejlépe email. Zavolejte mi nebo i zatextujte SMS: 724 475 708. Můžete mi napsat také na Facebook nebo Instagram a třeba i LinkedIn. Co vám vyhovuje nejvíc.

Co máte mít s sebou?

  • dobrou náladu
  • váš oblíbený notýsek a tužku na poznámky (papíry a psací potřeby vám kromě úsměvu ráda nabídnu také)
  • chuť něco změnit

Budu se těšit, že se poznáme a příjdeme vašim problémům brzy na kloub!

PODMÍNKY:

Při zrušení konzultace později než 3 dny před konáním konzultace účtuji 50% storno poplatek, tedy polovinu ze základní hodinové sazby 400 Kč.

Při zrušení konzultace v den konání konzultace účtuji 100% z celkové ceny, tedy základní hodinovou sazbu 800 Kč.

Děkuji za pochopení!

A pár referencí na závěr…

Absolvovala jsem několik setkání s výživovými poradci, dodržovala jsem jídelníčky a držela diety, které nakonec nikdy nefungovaly, protože se to nedalo vydržet. Jana má úplně jiný přístup. Neslibuje a říká věci tak, jak jsou. Trpělivě vysvětluje a uvádí příklady, kterým rozumí i člověk ze všech těch diet zmatený jako jsem já. A konečně jsem pochopila, kde mám začít a co mám změnit. Dřív se mě žádný specialista neptal, jak jsem jedla v dětství, nevysvětloval mi důležitost historie stravování. Teď mám pocit, že mám informace, které mi opravdu můžou pomoci něco změnit. Děkuji, M. Suchá

Citace z jednoho neuvěřitelně milého emailu, mé klientky Jany P.:

Jani, chtěla jsem Vám napsat něco výstižného, ale zjistila jsem, že to nejde! :-D Snad to nevadí. Myslela jsem, že toho vím o stravě dost, zajímám se o zdravý životní styl na amatérské úrovni docela dlouho. Byla jsem vlastně trochu donucená, kvůli synovi, který je celiak. A pak jsem narazila na Vás v Sama doma, a protože jsem před jeho narozením taky ráda cestovala, Váš výstup s asijskými bylinkami mě moc pobavil a znovu zavedl tam, kam se ještě nějak dobu nepodívám. Tak jsem si vás našla na Facebooku. Máte krásnou energii a je vidět, že děláte, co Vás baví. To jsem Vás ale ještě neznala osobně. Dneska to byla totiž energetická smršť!!! :-D Kterou jsem mimo jiné strašně moc potřebovala. Máte ohromné množství informací a vlastně vůbec nechápu, jak jste je za svůj život stihla nabrat? :-D Navíc v tom máte opravdu jasno, a co mě fascinuje asi nejvíc, že to prostě všechno dává smysl a má to logiku. Je to najednou tak jednoduché. Ta optika, kterou se na věci díváte mi ohromě sedí…“ „…takže ještě jednou veliké díky, jsem ráda, že jsem na Vás narazila a určitě jsme se neviděly naposledy! Hezký večer, Jana

Jsem veganka, která občas zhřeší vegetariánstvím a chtěla jsem do jídelníčku víc zařadit raw food. Jana mi poradila kdy je na to nejvhodnější doba, jak taková strava vůbec funguje a jak mi můžeme pomoct. Trochu se v něm vyznám, teda vlastně jsem si to myslela. :-) Vysvětlila mi totiž i principy raw dezertů, na kterých si občas ujíždím a jak je mám co nejvíc odlehčit, protože některé kombinace zdravé pro mě nejsou. Jana je moc milá, veselá, hodně toho ví a k tomu je ještě navíc přátelská. Na schůzce jsem měla pocit, jako kdyby jsme byly už dávno kamarádky. :-)

Komentáře Každý komentář mě potěší!

Pusto a prázdno.
Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.