Kurz vaření: Izraelská odysea
Kurzy vaření – veřejné  

Kurz vaření: Izraelská odysea

číst dál
17. dubna 2018
od 16:30
Gourmet Academy
4 hodiny
2 990

Mise Izrael byla splněna! A tak jestli se chcete dozvědět, jak na moje nejoblíbenější izraelské pouliční jídlo, neměli byste na kurzu chybět!

O izraelské kuchyni se říká, že neexistuje. Že je jen kombinací vlivů středozemní a arabské gastronomie. Tak jak to tedy je? Proč mě chytla za srdce, a proč si myslím, že bude bavit i vás?

Podělím se s váma o triky, jak na ten nejlepší a nejkrémovější hummus, který jsem kdy ochutnala, nejkřupavější a zároveň nadýchané cizrnové kuličky (falafel), voňavé a ještě horké chlebové placky pita. Odhalím vám jaké kouzlo v sobě skrývá bylinkový tabouleh z quinoy a izraelský dezert s růžovým olejem, ovocem a oříšky, a na pár voňavých a chutných hodin vás tak přenesu do Země zaslíbené.

Menu:

  • Krémový hummus s piniovými oříšky
  • Křupavý cizrnový falafel
  • Kynutý pita chléb
  • Bylinkový tabouleh z quinoy
  • Kokosové malabi s růžovou vodou, ovocem a pistáciemi

Kdy, kde a za kolik?

KDY: 26. ledna (obsazeno) a 17. dubna 2018 (obsazeno) vždy od 16:30

Prosím, vyčkejte na nové termíny, jakmile budou online, dozvíte se o tom na mých sociálních sítích (na FacebookuInstagramu) i tuhle na webu.

KDEGourmet Academy v Potten & Pannen – Staněk – Vodičkova 2, Praha 1

DÉLKA KURZU: 4 hodiny

KAPACITA: max. 8 lidí

CENA: 2 990 Kč

Po skončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a 10% slevu na nákup veškerého zboží Concept Store Potten & Pannen – Staněk. Nabídka slevy platí v den konání kurzu a 7 dní poté. V ceně kurzu jsou nápoje včetně kvalitních vín.

Opět skvělý, inspirující kurz se super osobními Janinými vychytávkami. Skvělé menu se zajímavými surovinami a ingrediencemi. Jana je prostě profesionální, milá, šikovná, a velmi, velmi inspirující… Opět jsme odcházeli skvěle poučeni i najezeni. Určitě přijdu zas. :)

Barbora Wolfová Balcarová

Velmi příjemný průběh kurzu, a celkově příjemná atmosféra s dobře zvolenými recepty a jídlem, které bylo chutně připravené a dekorované. Jana je milá a příjemná lektorka a inspirující osobnost.  Má skvělý blog a recepty. Neváhala bych navštívit její další kurzy vaření. Přeji hodně štěstí!

Andrea Bitomská

V Izraeli jsem ochutnala spoustu falafelů, ale na Jájin falafel tam žádnej neměl… A musím říct, že ani hummus neměli lepší, asi moc tahini. Prostě na Jáju nikdo nemá! :D

Zdenička Š.

Úterý 17. dubna Přihlásit se na kurz!

Komentáře Každý komentář mě potěší!

Pusto a prázdno.
Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.