Kurz pečení: „ZÁSADNĚ“ ZDRAVÉ cukroví
Kurzy vaření – veřejné  

Kurz pečení: „ZÁSADNĚ“ ZDRAVÉ cukroví

číst dál
5. prosince 2017
od 16:30
Gourmet Academy
4 hodiny
2 990

Vánoce jsou pro mě o rodině, klidu a pohodě. A taky o jídle. K tradičním svátkům totiž patří tradiční recepty. Ty moje z tradic vychází, ale nesvazují je…

Na kurzu se tak naučíte, že lehká obměna při přípravě vánočního cukroví dokáže zachovat nejen původní myšlenku a zvyk, ale dovede zážitek posunout ještě mnohem dál. Třeba tam, kde není prostor pro výčitky ani zbytečná novoroční předsevzetí.

Přijďte si užít mikulášskou pohodu se mnou. Podělím se s váma o ty nejlepší recepty na svoje nejoblíbenější vánoční dobroty.

PS: Možná přijde i Ježíšek! ;)

Menu

  • Ořechové vanilkové rohlíčky
  • Mandlové linecké (ne)cukroví (bez lepku)
  • Opilé včelí úly (bez lepku)
  • Datlové pralinky s baileys (bez lepku)

Kdy, kde a za kolik

Kdy: 5. prosince 2017 od 16:30

Kde: Gourmet Academy v Potten & Pannen – Staněk, Vodičkova 2, Praha 1

Délka kurzu: 4 hodiny

Kapacita: max. 8 lidí

Cena: 2 990 Kč

Po skončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a 10% slevu na nákup veškerého zboží Concept Store Potten & Pannen – Staněk. Nabídka slevy platí v den konání kurzu a 7 dní poté. V ceně kurzu jsou nápoje včetně kvalitních vín.

Milá Jano, chtěla bych Ti poděkovat za úžasný kurz zdravé vánoční kuchyně! Bylo velice milé se v tak krásném a inspirativním prostředí konečně naladit na vánoční notu, vyzkoušet si při tom Tvoje báječné recepty a dozvědět se něco o zdravém životním stylu. Tvoje pojetí tohoto konceptu, které jsem si osobně nazvla „všeho s mírou“, je mi velice symapatické a doufám, že se v kuchyni zase brzo setkáme!

Karolína Čiháková

Kurz vánočního vaření a pečení byl skvělý, plný zdravých dobrot a pozitivní energie. Byl to můj již druhý kurz s Janou Černou a rozhodně né poslední. :) Nejvíc mě na jejích kurzech baví to, že to není čistě jen o receptech, ale dozvím se i spoustu dalších zajímavých a důležitých věcí. Například, jaké potraviny spolu kombinovat a proč, kde koupit zrovna né běžně používané potraviny a jaké přístroje používat. Ano, Vitamix běží na plné otáčky už i u nás doma. :) Přesvědčte se sami, že i když je na internetu spousta receptů, přijít na kurz je prostě lepší! Nezbývá mi nic jiného než poděkovat za příjemně strávený večer a těším se na dalším kurzu. :)

Marcela

Kurz zdravého vánočního vaření mi přinesl hodně. Díky Janě jsem měla možnost dozvědět se, že ne vždy je všechno tak striktní, jak nám nalinkovaly naše babičky, že ve vánočních dobrotách nemusí být hory cukru  a že po svátcích nemusíme nadávat na neúprosně se rýsující špeky.  Ačkoliv naše babičky nikdy za nic nevyměníme, můžeme s nimi naše zdravé alternativy vánočního „nepečení“ sdílet a společně se radovat a zdravě mlsat. Jana znala na každou otázku odpověď a na jejím kurzu si přijdete jako ve škole, která vás ale zatraceně baví. Je skvělé sledovat lidi, kteří to, co dělají, dělají s přesvědčením a se srdcem na dlani. Moc jí fandím, jen tak dál. Děkuji.

Eva Dvořáková

Úterý 5. prosince Přihlásit se na kurz!

Komentáře Každý komentář mě potěší!

Pusto a prázdno.
Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.