Sušička potravin, ovoce, zeleniny a hub Sedona

Sušička Sedona Velký pomocník nejen pro vitariány.

Supersušička!

Jsem vášnivá houbařka, a to taková, že k ruce potřebuju vždycky nějaký atlas, protože se vrhám na všechno, co vypadá a voní jako houba. Doma mi to protřídí a půlku z toho vyhodí, :) ale stejně vždycky zápasíme s několika kily, které následně čistíme, krájíme a sušíme.

Taky miluju oříšky. Vlašáky, kešu a mandle asi nejvíc. A pak taky dýňová a slunečnicová semínka, takže dost volného času trávím vymýšlením marinád, do kterých je nakládám a pak suším, abychom s rodinou a přáteli měli co chroupat při společných setkáních.

Jako malé mi tatínek z CountryLifu nosil ovocné plátky, jedla jsem je místo bonbónů, které jsem kvůli ekzémům nesměla. Je to nejlepší „žužu“ na světě. Zbožňuju palačinky, štrúdl, ale i ostrou mexickou kuchyni. A tohle všechno a ještě mnohem víc, můžete snadno připravit v sušičce Sedona.

Je to pomocnice, kterou – kdybych byla vitariánka – z fleku vyměním za troubu. Přesto že nejsem, je to kamarádka, co mi usnadňuje práci a provází mě na mé cestě za zdravím.

Co na ní mám a proč si myslím, že je mezi sušičkami zrovna ta nej? Tak čtěte…

Proč Sedona a né Excalibur?

  • Protože má normální dvířka, nikoliv poklop, který vypadá jako od bunkru a navíc špatně na sušičce drží.
  • Protože má jednoduchý ovládací panel zepředu jako trouba a ne vzadu zvrchu, ke kterému se nedostanete, máte-li ji v poličce.
  • Protože se jí „neopocují“ přední dvířka, přes která u Excaliburu občas není zcela vidět!
  • Protože je bytelnější a prostě se mi víc líbí.
  • A protože když máte tu možnost, vybrat si to nejlepší, tak to prostě uděláte.

Není sušička zbytečný krám?

Není, pokud si chcete pochutnávat na sezónních surovinách po celý rok, máte jich hodně ke zpracování a nechcete jen nakládat a zavařovat. No a nebo se zajímáte o (vitariánství) raw food a chcete ozvláštnit svůj jídelníček.

Sušení je neinvazivní a přirozený způsob uchovávání potravy bez použití chemie. Sušit můžete ovoce, ořechy, houby, zeleninu, bylinky, koření a vytvářet tak plnohodnotná zdravá jídla. ;)

A že to dlouho trvá? Copak u sušičky budete těch 6/8/12 hodin stát? Poběží vám v tichosti přes noc a vy v klidu můžete spát. Jen tam tu čerstvou surovinu šoupnete, a pak ji usušenou vyndáte. A to je přeci otázka několika vteřin.

Ráda vám poradím!

Díky firmě Traminal.cz, vám můžu předvést svůj strojový arzenál na kurzech a workshopech vaření i (ne)vaření a poradit vám, pokud třeba váháte při výběru nějakého malého kuchynského spotřebiče.

Úžasná vstřícnost lidí z Traminal.cz mi umožnila splnit si sen a pracovat s těmi nejlepšími přístroji. Měla jsem možnost si se všemi „pohrát“ a vybrat si podle chuti opravdu to nej.

Proto pokud hledáte skvělého kuchyňského pomocníka a nebo třeba jen inspiraci a dobrou radu, tak jsem tu zase jenom pro vás!

Sleva, sleva, SLEVA

Hodňáci z Traminalu mi pro vás navíc připravili milou SLEVU 5 %!

Získáte ji jednoduše zadáním slevového kódu: 75458981 v prvním kroku objednávky na webových stránkách www.traminal.cz.

Slevu můžete utíkat využít na tyhle přístroje: spiralizéry Lurch, mixéry Vitamix, odšťavňovače Kuvings, roboty Ronic, sušičky Sedona a robot KitchenAid.

Vidět a vyzkoušet si všechny krasavce na živo můžete na mých kurzech, workshopech a hodinách vaření i nevaření.

Komentáře Každý komentář mě potěší!

  1. Nejaké rady na marinády na oříšky ze Sedony.
    Sedonu mám roka ráda bych vyzkoušela víc :-)

    Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mám pro vás slevu! :)

Chcete si pořídit profi přístroje levněji? Tak na stránkách www.traminal.cz zadejte v objednávce slevový kód 75458981 - získáte tak 5% slevu na všechny přístroje.

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.