Ronic

Food procesor Ronic Nejsilnější food procesor ever!

Food procesor s koňskou silou!

Při práci se potřebuju na přístroje spolehnout. A ani doma mě nebaví se s něčím „frfňat“. Proto mám Ronic 4000.

Food procesor Ronic nejenom, že nastrouhá zeleninu a ovoce za pár desítek vteřin, ale hlavně rozseká na co si vzpomenu, uhněte i menší množství těsta nebo odšťaví citrusy. Třeba na maso, ale i ořechová těsta a korpusy, je prostě nejlepší!

Kuchyní mi prošlo několik značek robotů – food procesorů. A žádný až na Ronic nesplňoval to, co jsem potřebovala, aby dokázal. Krájet, plátkovat a „strouhat“ umí dobře kde jaký domácí pomocník. Ale sekat nebo rozmixovat do hladka ořechny na těsto (ne na máslo, s tím si nejlíp poradí mixér Vitamix) tak, aby z nich vznikla kompaktní hmota na korpus třeba právě raw dezertů nebo základ na koláč, cukroví… Anebo maso na přípravu mých oblíbených vietnamských jídel, to nezvládl ani slavný food procesor od KitchenAid (ty dělají bezkonkurenční robot Artisan!).

Food procesor od firmy Ronic má neuvěřitelný výkon a můžete se na něj vážně maximálně spolehnout, tak jako s ním už tři roky pracuju bez ustání já.

Proč je tak super? Protože má skvělý funkční design a parametry:

  • má výkon 700 W, což samo o sobě ještě nemusí nic znamenat, jenže stavba robotu díky tomu umožňuje, krájet a plátkovat a hlavně sekat při neuvěřitelné rychlosti až 4000 otáček za minutu!
  • Víte jakou rychlostí pracuje food procesor od zmíněného KitchenAidu? Pouhých 700 – 1600 (!) otáček/minuta, při ale poměrně zdatném výkonu 650 W (tady vidíte, že výkon, kterým se prodejci často ohání nemá zas takový vliv – chtějte znát vždycky otáčky).
  • Ronic je postavený tak, že je nádoba umístěná v náklonu, takže celému procesu mixování pomáhá gravitace. Podle mě perfektní nápad, který v praxi vážně dělá divy!

Ráda vám poradím!

Díky firmě Traminal.cz, vám můžu předvést svůj strojový arzenál na kurzech a workshopech vaření i (ne)vaření a poradit vám, pokud třeba váháte při výběru nějakého malého kuchynského spotřebiče.

Úžasná vstřícnost lidí z Traminal.cz mi umožnila splnit si sen a pracovat s těmi nejlepšími přístroji. Měla jsem možnost si se všemi „pohrát“ a vybrat si podle chuti opravdu to nej.

Proto pokud hledáte skvělého kuchyňského pomocníka a nebo třeba jen inspiraci a dobrou radu, tak jsem tu zase jenom pro vás!

Sleva, sleva, SLEVA :)

Hodňáci z Traminalu mi pro vás navíc připravili milou SLEVU 5 %!

Získáte ji jednoduše zadáním slevového kódu: 75458981 v prvním kroku objednávky na webových stránkách www.traminal.cz.

Slevu můžete utíkat využít na tyhle přístroje: spiralizéry Lurch, mixéry Vitamix, odšťavňovače Kuvings, sušičky Sedona a robot KitchenAid.

Komentáře Každý komentář mě potěší!

Pusto a prázdno.
Bez vašich komentářů je tu strašně smutno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mám pro vás slevu! :)

Chcete si pořídit profi přístroje levněji? Tak na stránkách www.traminal.cz zadejte v objednávce slevový kód 75458981 - získáte tak 5% slevu na všechny přístroje.

Ahoj, jmenuju se Jana. Jsem hodná. Nutriční gastronomka.

Novinky přímo do mailu Nechte mi tu e-mailovou adresu

Poslat
ZÁSADNĚ ZDRAVĚ – Jana Králiková (Černá)

O jídle. O zdravém těle. O zdravém rozumu.

A taky o životním stylu, který vás bude bavit.